haycelik | Hakkımızda
HAKKIMIZDA

haycelik-hakkimizda-resmi

Tarihçe:

1970 li yıllarda Özçelik Tic Ltd Şti ile çelik ticareti hayatına başlayan ailemiz daha sonra1992 yılında Hayçelik Ltd Şti’ni kurarak yoluna devam etmiştir. O yıllardan bugüne demir-çelik sektöründe bulunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ülkemizin medarı iftiharı firmalarından kaliteli ve alaşımlı demir çelik üretimi yapan ÇEMTAŞ A.Ş’nin de bayiiliğini almış, demir-çelik sektörünün en büyük problemi olan kalite sorunlarına bir nebze de olsakatkıda bulunmaya çalışmıştır. 2000 yılından bu yana da Avrupa, Rusya, Ukrayna ve Çin’den ithalatlarımızı sürdürmekteyiz. Dilovası İMES OSB’nde bulunan kapalı depomuzda hizmet veren firmamız, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini ön planda tutma ilkesi ile hizmetine devam etmektedir. Firmamız çeşitli ülkelerden ithalatını yaptığı dikişsiz çelik çekme boru, yuvarlak çelik, kare çelik, lama vb. demir çelik ürünleri ile ve ayrıca yurtiçinde önde gelen demir çelik fabrikalarından en hızlı ve en güvenilir bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Vizyonumuz:

Demir çelik sektöründe en önemli unsur olan güveni tesis ederek tüm Türkiye ve Dünya pazarında saygın bir kuruluş olmaktır. Müşteri odaklı yaklaşımla, güveni, hizmeti ve kaliteyi ön planda tutmak, demir-çelik piyasasının lider kuruluşu konumuna erişmektir.

Misyonumuz:

Deneyimli ve uzman kadrosuyla siz saygıdeğer müşterilerinin taleplerine en kısa sürede cevap vermek, sorun değil çözüm üretmek, ürün çeşitliliğini arttırıp verdiği güven ile geçici değil kalıcı ilişkiler temin etmektir.