Hakkımızda

HAKKIMIZDA
haycelik-hakkimizda-resmiTarihçe:

1970’li yıllarda Özçelik Tic Ltd Şti ile çelik ticareti hayatına başlayan ailemiz daha sonra Hayçelik Ltd Şti’ni kurarak şirketimiz yönetim kurulu başkanı İbrahim Özdemir Özçelik önderliğinde yoluna devam etmektedir. O yıllardan bugüne demir-çelik sektöründe bulunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ülkemizin medarı iftiharı firmalarından kaliteli ve alaşımlı demir çelik üretimi yapan ÇEMTAŞ A.Ş’nin de bayiiliğini almış, demir-çelik sektörünün en büyük problemi olan kalite sorunlarına katkıda bulunmaya çalışmıştır. 2000 yılından bu yana da Avrupa, Rusya, Ukrayna ve Çin’den ithalatlarımız devam etmektedir. Dilovası İMES OSB’nde bulunan fabrikamızda, yeni boru çekme yatırımlarımızla ve müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini ön planda tutma ilkesi ile hizmetine devam etmektedir. Firmamız çeşitli ülkelerden ithalatını yaptığı dikişsiz çelik çekme boru, yuvarlak çelik, kare çelik, lama vb. demir çelik ürünleri ile ve ayrıca yurtiçinde önde gelen demir çelik fabrikalarından en hızlı ve en güvenilir bir şekilde Türkiyenin önde gelen otomotiv, makine sanayii, inşaat ve diğer üretici firmalarına hizmet vermektedir.

Vizyonumuz:

Demir çelik sektöründe en önemli unsur olan güveni tesis ederek tüm Türkiye ve Dünya pazarında saygın bir kuruluş olmaktır. Müşteri odaklı yaklaşımla, güveni, hizmeti ve kaliteyi ön planda tutmak, demir-çelik piyasasının lider kuruluşu konumuna erişmektir.

Misyonumuz:

Deneyimli ve uzman kadrosuyla siz saygıdeğer müşterilerinin taleplerine en kısa sürede cevap vermek, sorun değil çözüm üretmek, ürün çeşitliliğini arttırıp verdiği güven ile geçici değil kalıcı ilişkiler temin etmektir.